Welcome

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą

Go down

Welcome

Rašyti  Ergastulum on 2015-11-09, 21:02

Sveikas prisijungęs (ar tik šiaip užsukęs)... WELCOME TO ERGASTULUM!

Ergastulum - miestas, priimantis visus. Būtum tu žudikas, nusikaltelis, laisvo elgesio mergina ar šiaip asmuo ieškantis prieglobsčio - čia visi laukiami ir niekas nesikiša į tavo gyvenimą bei nesigilina iš kur atvykai.
Pradžioje Ergastulum buvo skirtas tiktai Twilight'ams - individams tvirtesniais kūnais ir labiau išlavintais fiziniais sugebėjimais. Jie yra praėjusio karo karių, kurie naudojo Celebrer, palikuonys.
Celebrer - bio-pastiprintas vaistas, kurio nuodai ir priklausomybė kariams teikė angamtišką jėgą. Ji yra paveldima.
Celebrer:
Kartu su nepaprasta galia twilight'ai gavo trumpesnį gyvenimą bei kokią nors fizinę negalią, kitaip dar vadinama "kompensacija".
Twilight'ai yra priversti nešioti dogtag'us, kurie nurodo jų kovos sugebėjimus ir rangą. Būtent dėl jų, kai kurie twilight'us vadina "Tag" ar "Tagged".
Tags:

Tačiau šiuo metu Ergastulum mieste gyvena ne vien twilight'ai. Čia gyvena daug įvairių žmonių. Kaikurie kovoja vienas prieš kitą, kaikurie vienas kitam suteikia paramą.

Ergastulum yra valdomas keturių organizacijų, dar žinomų kaip "Four Fathers":
Four Fathers:
Paulklee guild - organizacija sudaryta iš twilight'ų. Ji priima visus naujus twilight'us. Padeda kitoms likusioms trims šeimoms. Jos nariai yra laisvai samdomi. Dabartinė guildo galva - Gina Paulklee.
Cristiano family - prekiauja bei dalina Celebrer. Labai padeda ir palaiko twilight'us. Šiuo metu neieško naujų narių.
Monroe family - Cristiano family "globėjas". Padeda Twilight'ams, kurie nepriklauso Paulklee guild'ui. Priima naujus narius. Šeimos galva - Daniel Monroe.
Corsica family - ginklų prekyba ir panašus verslas. Labai konkuruoja su Monroe family ir nekenčia twilight'ų. Priima naujus narius. Šeimos galva - Uranos Corsica.


Ergastulum mieste sukinėjasi visiems gerai pažystami Benriya vaikinai, kitaip dar vadinami Handyman. Tarp mafijos, policijos ir kitų miesto gyventojų jie laikosi neutralios pozicijos, todėl dirba pačius ivairiausius darbus. Gali taip nutikti, kad jie pasirodys ir tavo kelyje.
Sėkmė tai ar nelaimė, niekas negali nuspėti.Banned

Draudžiama naudoti veidus ir pilnus vardus:
[nebent labai argumentuotai įkalbėsite GM]

-
Worick [Wallace] Arcangelo :

-
Nicolas Brown:
-
Chad Adkins:
-
Dr. Theo:
-
Nina:
-
Daniel Monroe:
-
Loretta Cristiano Amodio:
-
Uranos Corsica:
-
Gina Paulklee:
-
Ginger:
-
Joel Raveau:
-
Constance Raveau:

- Destroyers (dar žinomi kaip Hunters) gali būti panaudoti, tačiau su sąlyga, kad jie neatlikinės twilights naikinimo.
Spoiler:


Pradėkime veiksmą dar prieš įvykius anime/mangoje
Pinigai - Dollars (Baksai)
laikotarpis - netolima praeitis. Laidiniai telefonai. Nėra išmaniųjų aparatų, tačiau niekas netrukdo turėti protingą raciją ar mobilų telefoną. Paprasti lempiniai televizoriai ir daugiausia naudojamos radio.

- Visi twilight'ai registruojasi Twilights anketų vietoje, nesvarbu ar planuoja priklausyti Paulklee guildui ar Monroe šeimai. "Normals" gali pasirinkti iš karto Monroe šeimai ar Corsica šeimai priklausys.
Ergastulum
Ergastulum
I'm the God of this city


Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Battle system

Rašyti  Ergastulum on 2015-11-15, 18:13

Susirėmimai yra neišvengiami mūsų forume.
Kovos eigą nusprendžia kauliukai:
-  1-6  (parodo puolimo stiprumą)
- miss (reiškia, kad ataka nepasisekė/nepataikė)
-  crit  (padaryta žala atitinka priešininko pilnos gyvybės pusei taškų)

How to use:
Norit išmesti kauliuką(-us) būtina rinktis "Post reply", t.y. jų neišmesite naudodami "quick reply"
Po tekstu, ir netgi žemiau "Send" mygtuko yra eilutė "Dices roll". Iš pradžių reikia išsirinkti koks bus naudojamas kauliukas, o jau kitame laukelyje įrašykite skaičių, kiek kartų metamas kauliukas. Tik atlikus visus nustatymus ir pasirinkimus, galima spausti "Send".
DĖMESIO Tokiu būdu jūs gausite dvigubą atsakymą. Viename jūsų veikėjas atliks ataką, kitame Ergastulum parodys jūsų išridentus kauliukus.

P.S. kovojant būtina atkreipti dėmesį į priešininko išridentą ataką. Būtų šaunu, kad reaguotumėte atitinkamai - kuo didesnė ataka, tuo daugiau žalos jums padaryta.

Šiuo metu yra taip, kad vienas postas (atsakymas) naudoja tik vieną kauliuką, vadinasi ataka taip pat viena. Išimtis Twilight'ams. Perdozavus upper'io (overdose) jie gauna papildomą kauliuką. Tačiau, jei kas nors turi downer'į, juo gali ne tik atimti iš Twilight pranašumą, bet iš jo atimti galimybes kautis (čia priklausomai nuo kauliukų skaičiaus pas vieną ir pas kitą).
Jei bus naudojami kokie nors preaparatai, būtina tai paminėti rašant atsakymą. Geriausia būtų netgi pažymint atskiroje eilutėje.
Celebrer galima gauti iš Dr. Theo ar Cristiano šeimos.
Kiekvieną kartą Twilightams pasikėlus ranką prie iškritusio kauliuko prisideda (+1) padaromos žalos (išimtis "Miss" ir "Critical" reikšmėms). Pliusai sumuojasi.
"Normalai" pranašumą prieš twilight's turi tik ginklais. Kuo geresnis ginklas, tuo daugiau patirties jis reikalauja.
* sistema gali keistis

_________________
The World is going to Hell
and I am driving the Bus
Muahehehe
Ergastulum
Ergastulum
I'm the God of this city


Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą
 
Permissions in this forum:
Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume